Máme pro vás dopravu ZDARMA od 1400,- Kč.

Svíčky na zakázku a velkoobchodní spolupráce

Exkluzivní a originální svíčky jenom pro vás

Máte svůj kamenný obchod, eshop, kadeřnictví, kavárnu, čajovnu či cokoliv jiného a chtěli byste rozšířit svůj sortiment, a zároveň tím navýšit i vaše tržby či se jen odlišit od konkurence? Pořádáte workshop, seminář a chcete obdarovat své zákazníky?

Nebo chystáte svatbu a rádi byste originální svíčky s vaší etiketou? A nebo snad toužíte po svých exkluzivních svíčkách s vaším logem jako dárky pro vaše partnery?

Pokud zní odpověď "ANO", jste tu zcela správně a můžeme se vhrnout na velkoobchodní spolupráci nebo společné tvoření.

Můžete si vybrat z našich již hotových svíček - sójové svíčky ve skle, sójové svíčky v Onyxu, dárkové sady a výhodné balíčky či společně vytvoříme svíčky takové, kdo nikdo nemá.

Pokud jste vybrali z našich hotových svíček a chtěli byste nakouknout do velkoobchodního ceníku, kontaktujte nás.

Pokud jste nevybrali, společně vytvoříme svíčky takové, jaké se vám líbí.

Naše realizace: Spolupráce s Lunarium s.r.o.

Článek na prozeny.cz

Jak takové společné tvoření vypadá?

  • Domluvíme si osobní schůzku nebo video call, kde si povíme více o vašem záměru
  • společně se podíváme na váš projekt, ať se jedná o obchod, květinku či svatbu a společně vymyslíme, jaké svíčky by byly nejideálnější
  • ukážeme vám naši dosavadní tvorbu a pobavíme se o konkrétním provedení
  • finální podoba svíček je pouze na vás 

Typ nádoby - my pracujeme nyní se skleněnými a onyxovými nádobami. Ale máme mnoho ověřených dodavatelů, kde lze nakoupit i jiné druhy nádob např. i s dřevěnými víčky, čiré sklo, keramiku a další.

Vůně - v dosavadní nabídce máme zhruba 30 vůní, které máme vyzkoušené. Jedná se o prémiové vonné oleje určené pro výrobu svíček, které mají prestižní certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti vydávaný švýcarskou organizací IFRA. Pokud si ale nevyberete ze stávající nabídky, náš dodavatel má širokou nabídku, tudíž lze cokoliv objednat a vyzkoušet.

Knot - pracujeme s kvalitními bavlněnými knoty používanými profesionálními světovými výrobci svíček. Pokud ale toužíte po knotech dřevěných, můžeme i v tomto vám vyhovět.

Etikety - samolepky na svíčky vám dokážeme vytvořit dle vašeho požadavku s vaším logem, případně nám můžete dodat data a my vám je necháme za hezký peníz vytisknout na vysoce kvalitních tiskárnách. 

 

_DSC2015

 

Přínosy:

  • originalita, exkluzivita 
  • posílení vašeho stávajícího brandu - konkurenční výhoda
  • reklama
  • dárek pro zákazníky/partnery

 Ať již o možnosti společného tvoření uvažujete nebo jste již rozhodnuti - kontaktujte nás. 

Už teď se těšíme!

Aneta & Tom