Máme pro vás dopravu ZDARMA od 1400,- Kč.

Očistná Vykuřovadla

Tato kategorie je tak trochu tajemná.

Vykuřování je jedna z tradičních a nejstarších metod očisty, která nachází místo i v dnešní společnosti. Proces vykuřování se line historií, různými národy, náboženstvími. Každý národ či kmen používal jiná vykuřovadla a sloužila také k různým účelům. My, v Kouzelnesvicky.cz, se zaměřujeme na vykuřovadla od domorodých indiánů z Ameriky. Vnímáme, že určité praktiky těchto vědomých šamanů je vhodné zavézt i do našich uspěchaných životů. Náš dodavatel má zboží přímo od těchto indiánů, od lidí, kteří bylinky sbírají a vědí, jakou mají sílu. Velice si vážíme této kouzelné spolupráce a bude nám potěšením, pokud budeme moci nadále vykuřovadla nabízet, a dokonce rozšiřovat jejich sortiment.

Očistná vykuřovadla, Bílá šalvěj a Palo Santo, je velice dobré používat s určitým záměrem. Ti, kteří se záměry pracují, vědí, co máme na mysli. Pro ty, co ještě zkušenost s vykuřovadly nemají, máme jednoduchou radu: něco si přejte a s touto myšlenkou vykuřovadlo zapalte. Chcete očistit svůj prostor, ve kterém žijete? Stačí zapálit ideálně Bílou Šalvěj, soustředit se na tento záměr a projít se po bytě. To samé platí na očistu těla, emocí či mysli.

I když mají naše vykuřovadla silné dezinfekční, ochranné a léčivé účinky, prosíme, abyste je užívali moudře. K navození patřičné atmosféry můžete zapálit i nějakou tu vonnou svíčku či dát do aromalampy trochu našeho aroma vosku.

Cena

150320
1150320
Vykuřovadlo Bílá Šalvěj 20g
Tip
Vykuřovadlo Bílá Šalvěj 20g
150 Kč

Šalvěj Bílá (Salvia apiana) je jednou z nejposvátnějších indiánských léčivých a rituálních bylin pro posílání modliteb, očistu a volání duchů posvátných rostlin.

Šalvěj je vhodná k ceremoniálnímu, ochrannému, očistnému a posilujícímu vykuřování.

Účinně čistí a dezinfikuje atmosféru, prostory, osoby, předměty, auru, čakry a emoce od negativních energií. Do života přináší jasné světlo. Navíc má výrazné léčivé, dezinfekční a hojivé účinky.

Její jméno má své kořeny v latinském “salvia / salvare“, což v překladu znamená „zachránit, uzdravit“.

Země původu: USA, California

Momentálně nedostupné 
186
Polish 20220107 145323637
Vonné tyčinky 7 Ervas
170 Kč

Vonné tyčinky 7 Ervas – 7 Bylin jsou vyrobeno z pečlivě vybraných „7 bylin“, toto kadidlo vytváří vůni jemné, hladké a velmi příjemné přítomnosti. Jeho ženská energie čistí, vylepšuje a harmonizuje prostředí, abychom se mohli cítit dobře, klidně a jako doma. Jejich mateřská kvalita života a moře obnovuje, očišťuje a zrozuje.

Výroba vykuřovadla 7 bylin má dalekou tradicí při výrobě vykuřovadel, kterou vám přinášíme skrze formu ručně vyráběných vonných tyčinek Incaaromas.

Složení: Dřevěné uhlí, Kopál, Myrha, Kadidlo, Arruda, Storax, Benjoim, Cabreúva a Hrubá sůl

Balení obsahuje 4 vonné tyčinky
Délka tyčinky přibližně 14 cm.
Průměr tyčinky přibližně 6 mm.

Doba hoření tyčinky je přibližně 1h 50 minut.

Momentálně nedostupné 
189
Polish 20220107 145048175
Novinka
Vykuřovadlo Palo Santo 50g
320 Kč

Palo Santo je hojně používané pro své energeticky čisticí a léčivé vlastnosti podobně jako Šalvěj a Cedr.

Poskytuje povznášející vůni, která zvyšuje naši vibraci. Říká se také, že Palo Santo zvyšuje kreativitu a přináší štěstí těm, kteří jsou otevření jeho magii.

V ceremoniální práci otevírá komunikaci s astrálním světem a umožňuje hlubší spojení se Zdrojem veškerého stvoření

Momentálně nedostupné 
183
3 položek celkem