Máme pro vás dopravu ZDARMA od 1400,- Kč.

Osobní konzultace

Neohodnoceno
1 000 Kč
Skladem

Trápí vás rodinná situace, nepříjemné zdravotní/psychické stavy nebo vaše životní situace obecně?

Potřebujete někoho, s kým chcete jen posdílet svůj příběh, aniž by vás hodnotil?

Procházíte emoční bolestí či nepříjemnými pocity úzkostí? 

Potřebujete se v bezpečném prostředí otevřít traumatu z dětství?

Ať je váš důvod jakýkoliv, otevírám společný, bezpečný, laskavý a léčivý prostor pro sdílení.

Na osobním setkání vám mohu nabídnout své osobní zkušenosti na mé cestě, bezpečný prostor a otevřené srdce.

Můj příběh

Jmenuji se Aneta a v květnu mi bude 33 let. Na své cestě jsem si prošla obdobím velké bolesti, traumaty a panickými atakami/úzkostmi. Dnes již vím, že mě tyto zkušenosti vedly ke mně samotné a že bylo potřeba, abych tím vším prošla. 

Sama jsem se na své cestě potkala s mnohými terapeuty - profesionály v daném oboru i alternativními léčiteli či šamany. 

Dostávala jsem mnoho rad, co dělat i nedělat. Každý terapeut se mi snažil předat to, o čem byl přesvědčen, že je správné. Nic ale nefungovalo, vracely se mi panické ataky, padala jsem do deprese a sebelítosti. Nebo jsem se nutila do extrémních výkonů a můj život byl jeden velký kolotoč. Nic moc zásadního se neměnilo, vždycky jsem pocítila jen jemný náznak úlevy, ale po čase jsem byla v té bolesti znovu.

Souběžně s terapií u odborníků jsem se po své ose začala věnovat psychologii C.G.Junga, kterou v ČR pro mě do srozumitelnější podoby vkládá psycholog Pjér la Šé'z. To bylo asi první, co mi začalo dávat smysl. Výklad snů, práce s nevědomím, stíny, vnitřní ženou a mužem. Studovala jsem mnoho let, ležela jsem v knížkách a psychologických přednáškách a jednou za čas jsem propadla do úzkostí zpět a procházela jsem temnými zákoutími své duše.

Setkávala jsem se v neviditelném světe tváří v tvář svým strachům a moje nevědomí se na mě valilo. Všechny nezpracované záležitosti mé duše mě jednou za čas polily jako studený kýbl s vodou. 

Spadla jsem stokrát a stokrát se zvedla. Ale pak jsem začala padat hlouběji... prožívala jsem stavy, kdy mi nezbylo nic jiného, než se odevzdat a začít důvěřovat něčemu, co mě přesahuje.

Po nějaké době jsem se potkala s šamankou, která se stala průvodkyní po mém vnitřním světě. Byla to pro mě velká změna a všechno do sebe zpětně začalo zapadat. 

Nedávala mi jasné návody, ani mi nevnucovala žádné koncepty, jak by co mělo a nemělo být. Vedla mě tak, abych si na odpovědi, které mě zajímaly, přicházela sama. Vedla mě do mého nitra, do mého srdce. A já se ve 32 letech po 12 letech "hledání" dotkla svého srdce. Byl to pro mě naprosto zlomový bod. Od té doby se den ode dne moje vnitřní spojení upevňovalo a stále upevňuje a láska k mé duši je den ode dne větší. Porozuměla jsem svým stavům úzkosti a našla v nich své dary. Uvědomila jsem si, že klišé - "všechno zlé je pro něco dobré" - je zcela pravdivé.

Když jsem si zpětně přehrávala, co mi pomáhalo nejvíce, byl to otevřený a laskavý přístup druhého člověka, otevřené srdce, nesouzení, nehodnocení, neurčování toho, jak to má být a nemá být, osobní prožitky/krize těchto lidí.  

Čím více vnímám své srdce, tím více mě vede. Srdce mě vede cestou průvodcovství duším, které touží být svobodné. Vím, že toto je poslání mé duše, která žila mnoho let v bolesti a že i pro ní je radostí, když z bolesti vyvede další duši.

Nedám vám návody, nemám odpovědi na vaše otázky, nemohu Vám nabídnout ani vzdělání v oboru psychologie. Co Vám ale mohu nabídnout a přijde mi to mnohem opravdovější jsou mé vlastní prožitkybezpečný, laskavý a empatický prostor, kde si na své odpovědi přijdete sami.

Nástroje, které využívám jako podporu při setkání: očistná vykuřovadla - Palo Santo, Bílá Šalvěj, intuitivní práce s energií + koncept C.G.Junga 

Pokud ucítíte volání, ozvěte se mi - viz kontakty zde

Kde probíhá setkání? Aktuálně nabízím prostor v Berouně, případně online. 

60min/1000,- Kč